ما را دنبال کنید

جستجوگر

موضوعات تخصصی سایت

آمارگیر حرفه ای سایت

 • :: آمار مطالب
 • کل مطالب : 108
 • کل نظرات : 40
 • :: آمار کاربران
 • افراد آنلاين : 21
 • :: آمار بازديد
 • بازديد امروز : 75
 • بازديد ديروز : 705
 • بازديد ماه : 8,953
 • بازديد سال : 36,632
 • بازديد کلي : 65,172
 • :: اطلاعات شما
 • آي پی شما : 3.238.117.130
 • مرورگر شما :
 • سيستم عامل شما :

براساس اطلاعیه سامانه عرضه خودروهای داخلی،  تخصیص خودرو ازمحل افزایش تولید و ظرفیت های مازاد برخی خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودرو است. 

با توجه به اجرای مرحله اول و دوم تخصیص خودرو از محل ظرفیت‌های مازاد برخی شرکت‌های خودروساز و نظر به تکمیل نشدن ظرفیت‌های موجود و با هدف تسهیل شرایط برای تمامی متقاضیان ،ظرفیت های خالی خودروسازان مجددا با شرایط جدید و از طریق سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد که دراین مرحله افرادی که تاکنون از طریق سامانه یکپارچه اقدام به ثبت نام خودرو کرده‌اند نیز امکان شرکت در طرح را خواهند داشت.

براساس اعلام شرکتهای کرمان موتور ، مدیران خودرو ، صنایع خودروسازی ایلیا و سانیار موتور پارسیان مبنی بر امکان تحویل خودروی اعلامی در قالب فروش فوق‌العاده (تحویل 3 ماهه) از محل این ظرفیت‌ها ، متقاضیان دارای شرایط به شرح ذیل می‌توانند از طریق سامانه اقدام کنند:

1- متقاضیان محصولات تمامی شرکتهای حاضر در طرح که تاکنون توسط خودروساز فراخوان نشده اند می توانند نسبت به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده جدید طی فرایند ذیل اقدام کنند: 

1-1-در ابتدا متقاضی با ورود به پروفایل کاربری خود باید گزینه ویرایش سفارش خود را از قسمت جزییات سفارش انتخاب کند تا سفارش خودرو قبلی حذف شود .

1-2- پس از ویرایش سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده و باید خودروی جدید خود را انتخاب کند .

1-3-پس از پایان مهلت تغییرخودرو به سایت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کرده تا فرآیند ثبت نام نهایی شود.

تبصره 1 : در صورت انتخاب خودرو بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده ، تخصیص به ترتیب اولویت‌های تعیین شده قبل صورت خواهد گرفت.

تبصره2 :درصورتی که متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نشود،کماکان اولویت قبلی وی محفوظ خواهد ماند.

تبصره 3 :در صورتی که متقاضی ، خودروی جدید را انتخاب کند، ولی در زمان مشخص شده توسط خودروساز مبالغ تعیین شده را به حساب خودروساز واریز وجه نکند از اولویت بندی حذف می‌شود.

2- متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است.

3- متقاضیانی که تاکنون در سامانه ثبت نام نداشته‌اند. (جدید)

-  پس از ارسال فهرست اولویت بندی شده به شرکت های خودروساز و اطلاع رسانی به متقاضیان امکان تکمیل وجه به مدت 5 روز فراهم می شود.

- کلیه افرادی که تاکنون دعوتنامه برای ایشان صادر شده و یا خرید خودرو داشته اند مشمول این طرح  نیستند.

- در صورتی که متقاضی ، خودرویی را انتخاب کند، ولی در زمان مشخص شده توسط خودروساز مبالغ تعیین شده را به حساب خودروساز واریز وجه نکند، از اولویت بندی حذف  می شود.

- با توجه به شرایط فروش در صورت تاخیر در تحویل شرکت مکلف به پرداخت جرایم تاخیر مطابق ضوابط مربوطه است. مطابق آیین نامه این شیوه فروش مشمول سود مشارکت و انصراف است.

به جهت تسهیل در فرایند انجام کار پیشنهاد می شود متقاضیان جهت مشاهده محصولات و اطلاع از جزئیات برنامه فروش خودروسازان به سایت شرکت‌های مذکور مراجعه کنند. 

در این دوره از فروش خودرو متقاضیان طرح عادی، طرح جوانی جمعیت و متقاضیان تعویض خودروهای فرسوده می توانند ثبت نام کنند.

برچسب ها

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

نظرات ارسال شده


 1. آشنا : عاااااااالییییییی هستید
  پاسخ : سپاسگزاریم 1. حمید علیزاده : باسلام خدمت مسئول سایت کافی نت خاتم زرند کرمان
  امیدوارم حالتون خوب باشه
  سایت بسیار خوبی دارید شما بهترین کافی نت در استان هستید.
  از مدیریت توانمدتان هم بسیار ممنونیم خداقوت
  پاسخ : سلام درود بر شما
  نظر لطفتان است
  در کنار شما بودن افتخار ماست 1. عماد : سلام
  از مدیریت و روابط عمومی کافی نت خاتم زرند به دلیل اطلاع رسانی خوب و به موقعشان سپاسگزارم
  پاسخ : سلام و عرض ادب انجام وظیفه است
  ماهم از همراهی شما ممنونیم
  امیدوارم از مطالب کمال استفاده و بهره را ببرید